دمنوش گیاهی نعنا (پونه، رزماری،کاکوتی) 14 عددی مهرگیاه

تولیدکننده: مهرگیاه
13,800 تومان

نعنا همه‌ی آثار نیرو دهنده، باد شکن و خلط آور را دارا است. دم کرده‌ی نعنا را برای تقویت و رفع نفخ معده، روده و همچنین درمان سوءهاضمه می توان مصرف کرد زیرا طبع این گیاه گرم و خشک بوده و عضلات معده را تسکین می دهد. نعنا بدلیل داشتن خاصیت ضد عفونی کننده، ماده ای بسیار مناسب برای تمیز کردن پوست است.

نعنا روند جریان صفرا را که بدن برای هضم چربی نیاز دارد، بهبود می بخشد که در نتیجه غذا از طریق معده به سرعت عبور کرده و بسیاری از ناراحتی های هاضمه رفع می شود. در صورت به هم خوردگی مزاج و اسپاسم یا دل درد می توان از دم نوش نعناع استفاده کرد ضمن اینکه این دمنوش ترکیبی از نعنا، پونه، رزماری و کاکوتی است.

گیاه پونه در فصل گرما می روید و به خوبی می تواند در خاک های مرطوب و غنی از مواد آلی مانند کود برگ، رشد کند. از دم کرده‌ی این گیاه می توان برای درمان سرماخوردگی، سردردها، مشکلات گوارشی، کم کردن تب خفیف، تسکین گلو درد، برای بهبود نفخ شکم و بی خوابی استفاده کرد. بطورکلی پونه از خانواده نعنا است و حاوی مقادیر زیادی از ویتامین ها می باشد که ضد تشنج و آرام کننده اعصاب است چراکه این دمنوش خاصیت نشاط بخشی دارد.

طریقه آماده سازی و مصرف :

  1.     مقدار 200 میلی لیتر آب جوش را آماده کنید.
  2.     آب جوش را بر روی دمنوش کیسه ای بریزید.
  3.     اجازه دهید به مدت 3 تا 5 دقیقه دم بکشد.
  4.     اگر دمنوش را در قوری دم کردید بهتر است که از 400 میلی لیتر آب جوش استفاده کنید و به مدت 5 تا 10 دقیقه باقی بماند و سپس آن را سرو کنید.

شرایط نگهداری :

این محصول در بسته بندی 14 عددی را باید در مکانی سرد، خشک و به دور از تابش مستقیم آفتاب نگهداری کرد.

مشخصات فنی کالا
نوع دمنوش گیاهی
حجم / وزن کمتر از 125 گرم / میلی لیتر
مبدا برند ایرانی
بسته بندی کیسه ای