دمنوش گیاهی بابونه (سبوس غلات،دارچین،استویا،گل گندم،گل راعی) 14 عددی مهرگیاه

تولیدکننده: مهرگیاه
13,800 تومان

بابونه گیاهی است دائمی و کوچک که بویی بسیار معطر دارد. گل های بابونه دارای اسانس های روغنی آنته آمین تانن، فیتوسترول و ماده ای تلخ به نام اسید آنته میک می باشد.

بابونه از نظر طب قدیم گرم و خشک است و از تقویت کننده های تلخ به حساب می آید ضمن اینکه این گیاه در کنار نعنا بیشترین میزان مصرف را در صنعت داروسازی دارد.

این دمنوش مسکنی بسیار عالی برای سر درد، دندان درد و دردهای عصبی به شمار می آید. این گیاه به کبد کمک کرده و برطرف کننده سنگ های مجرای ادراری است. بابونه همچنین برای کاهش فشارهای عصبی، بی خوابی و تنش های عصبی بسیار موثر و کارآمد است چراکه بطور کلی مسکن و ضد درد است.

این محصول شامل سبوس غلات، دارچین، استویا، گل گندم و گل راعی است. دارچین درختی است کوچک و همیشه سبز که خواص زیادی را دارا می باشد و این محصول شامل ترکیبات ضد آلزایمر بوده که از مغز در جلوگیری از زوال کمک شایانی می کنند. دارچین همچنین یک ادویه پر مصرف بوده که خواص ضد قارچ و ضد باکتریایی را دارا است.

تحقیقات بسیاری نشان داده اند که فیبرهای غذایی موجود در این دمنوش و سبوس آن، سطح کلسترول بد خون را کاهش داده و سطح کلسترول خوب خون را می افزاید. فیبر نه تنها از قلب محافظت می کند بلکه سیستم دفاعی بدن را نیز تقویت می کند.

روش مصرف :

  1.     200 میلی لیتر آب جوش را بر روی دمنوش کیسه ای بریزید.
  2.     اجازه دهید تا به مدت 3 تا 5 دقیقه دم بکشد.
  3.     این چای، سرد نیز سرو خواهد شد.

شرایط نگهداری :

این محصول با بسته بندی 14 عددی را باید در مکانی به دور از تابش مستقیم آفتاب و در دمای اتاق نگهداری کرد.

مشخصات فنی کالا
نوع دمنوش گیاهی
حجم / وزن کمتر از 125 گرم / میلی لیتر
مبدا برند ایرانی
بسته بندی کیسه ای