کالا موجود نمی باشد

دسر شکلاتی 100 گرمی دنت

تولیدکننده: دنت
1,500 تومان

محتویات تشکیل دهنده این دسر شامل شیر تازه بدون چربی گاو، خامه تازه، نشاسته ذرت، شکر، پودر کاکائو، پودر شکلات و استابلایزر می باشد.

کاکائو موجود در این دسر همچنین باعث حالت آرامش شده و سیستم عصبی را تسکین می دهد. این کاکائو حاوی مواد معدنی مانند قلع و منیزیم می باشد که در نوع خود بسیار مفید است و منیزیم موجود در آن نقش چشمگیری در سلامت استخوان ها و ساخت پروتئین و عملکرد بهتر سیستم ایمنی بدن دارد.

کاکائو سرشار از آنتی اکسیدان ها است و مطالعات بسیاری نشان می دهد که کاکائو حاوی آنتی اکسیدان های بیشتری نسبت به انواع چای است و جالب است بدانید زمانی که کاکائو را حرارت می دهید آنتی اکسیدان های آن بیشتر شده و در نتیجه خواص آن نیز بیشتر می شوند. شکلات حاوی میزان اندکی کافئین است که باعث آزاد شدن سروتونین در مغز شده و تاثیر خوبی بر احساسات فرد می گذارد و این ماده به ترشح اندورفین در بدن کمک کرده و باعث شادی و نشاط در فرد می شود.

همانطور که می دانید میزان جذب کلسیم شیر با میزان چربی شیر رابطه عکس دارد یعنی هر چه شیر، چربی کمتری داشته باشد بدن انسان کلسیم بیشتری را بطور روزانه جذب می کند پس بهتر است کسانی که در برنامه غذایی خود مقدار کلسیم به اندازه کافی ندارند از شیر های کم چرب استفاده کنند. این دسر نیز حاوی شیر تازه بدون چربی است که کلسیم بیشتری را دارا می باشد.

شرایط نگهداری :

انواع دسرها را باید در یخچال نگهداری کرد.

ارزش غذایی (در هر 100 گرم) :

انرژی : 130 کیلوکالری

چربی : 4.7 گرم

پروتئین : 2.8 گرم

کربوهیدرات : 19 گرم

کلسیم : 100 میلی گرم

مشخصات فنی کالا
نوع پودینگی
حجم / وزن کمتر از 125 گرم / میلی لیتر
مبدا برند ایرانی