کالا موجود نمی باشد

خلال پسته سیل وکیوم 150 گرمی تواضع اصل

تولیدکننده: تواضع اصل
38,000 تومان

پسته سرشار از مس، منیزیم و انواع ویتامین های گروه B است که سیستم ایمنی بدن را تقویت کرده و از بروز انواع بیماری ها جلوگیری می کند ضمن اینکه مصرف پسته به ساختن گلبول های قرمز خونی کمک شایانی می کند. استفاده از پسته به دلیل وجود ویتامین E در آن برای پوست مفید بوده و پوست را از آسیب اشعه ماوراء بنفش محافظت می کند. این ماده خوراکی سرشار از فیبر خوراکی بوده که به سالم ماندن دستگاه گوارش و آب رسانی به بدن نیز کمک می کند.

ویتامین E موجود در این ماده خوراکی یک آنتی اکسیدان محسوب شده و از تشکیل سلول های سرطانی جلوگیری می کند.

بسته بندی با دستگاه سیل وکیوم، روشی است که مواد غذایی با سیستم اتمسفر کنترل شده تهیه و بسته بندی می شوند که بسته به نوع مواد غذایی از درصد مشخصی از گازهای CO2 و N2 و گاهی گاز اکسیژن استفاده می شود.

گاز نیتروژن یک گاز بی اثر است و در آب و چربی انحلال کمی دارد. در این روش از این گاز به منظور ممانعت از اکسید شدن ماده غذایی و رشد باکتری ها استفاده می شود.

گاز دی اکسید کربن نیز دارای خواص ضد باکتریایی و ضد قارچی است و از رشد باکتری ها جلوگیری می کند. اکسیژن نیز به دلیل آن که باعث اکسیداسیون چربی ها و مواد غذایی می شود رشد برخی باکتری ها را افزایش داده و برای رشد سبزیجات تازه ضروری است و موجب حفظ تازگی آن ها می شود.

شرایط نگهداری :

این محصول را باید در مکانی سرد، خشک و به دور از تابش مستقیم آفتاب نگهداری کرد.

ارزش غذایی (در هر 100 گرم) :

انرژی : 562 کیلو کالری

چربی کل : 45 گرم

اسیدهای چرب ترانس : 0 گرم

کلسترول : 0 گرم

سدیم : 1 میلی گرم

پتاسیم : 1025 میلی گرم

آهن : 3.9 میلی گرم

منیزیم : 121 میلی گرم

کلسیم : 105 میلی گرم

کربوهیدرات کل : 28 گرم

فیبرغذایی : 10 گرم

پروتئین : 20 گرم