کالا موجود نمی باشد

حبه قند بدون شکر شکلاتی کم کالری 275 گرمی below

تولیدکننده: below
12,500 تومان

یک محصول فوق‌العاده با طعم شکلات برای کسانی که علاقه و یا عادت به نوشیدن چای یا قهوه همراه با قند دارند؛ با حبه‌های بدون شکر بی لو می‌توانید به‌راحتی و با همان طعم شیرین همیشگی، بلکه بهتر به صورت رژیمی و کم‌کالری نوشیدنی‌های مختلفتان را شیرین میل کنید و بدون نگرانی از اضافه وزن، تداخل در رژیم یا بالا رفتن قند خون، به عنوان جایگزین طبیعی قند معمولی از شیرینی آن لذت ببرید.
رژیم‌های ورزشی، کاهش وزن و گیاه‌خواری یا افراد دیابتی به میزان مشخص یا به هیچ عنوان از قند و شکرهای مصنوعی نباید استفاده کنند، اما با جایگزین حبه قند بدون شکر کم‌ کالری بی لو می‌توانید بدون هیچ نگرانی از شیرین میل کردن، با طعم و ظاهر مشابه قند، اما سالم لذت ببرید. این محصول قابل استفاده برای عموم و حتی بیماران دیابتی است، طعمی کاملاً لذیذ و به یاد ماندنی دارد که شما متوجه تفاوت این دو نخواهید شد. در طعم بندی، شکلاتی است برای کسانی که عاشق شکلات هستند و به دلایل مختلف نمی‌توانند بخورند.
این محصول با شیرین‌کننده‌ای به نام استویا درست شده است. استویا در واقع یک گیاه است و شیرینی خود را از گلیکوزیدهای طبیعی خود دارد که طی فرآیندی از برگ‌های استویا استخراج می‌شوند. این فرایند با گذاشتن برگ‌های استویا در آب گرم شروع می‌شود؛ با این‌که بدون کالری است، اما عصاره‌ای که از گیاه استخراج می‌شود 200 برابر شیرین‌تر از قند است، یعنی مقداری از آن برای شیرین کردن کافی است. در نتیجه این محصول گیاهی و بدون داشتن مواد مضر است.
روکولند مفتخر است بگوید این محصول در کشور ایران تولید می‌شود و دارای استانداردهای بهداشت جهانی است. حمایت از تولیدکننده و کالای برتر ایرانی همیشه جزو اهداف گروه روکولند بوده است. از شما نیز می‌خواهیم در این مسیر همراه ما باشید.

مشخصات فنی کالا
نوع قند
طعم طعم دار
حجم / وزن 125 تا 300 گرم / میلی لیتر
مبدا برند خارجی
بسته بندی جعبه ای