جو دوسر پرک ارگانیک به همراه سیب خشک بدون شکر و نمک و نگهدارنده 200 گرمی OAB

تولیدکننده: OAB
18,000 تومان

جو دو سر پرک ارگانیک صبحانه و موز خشک، محصولی کاملاً ارگانیک که روکولند بهتون پیشنهاد می‌کنه تا به تندرستی کودکانمون کمک کنیم. شرکت او آ بی افتخار این‌رو داره که محصولات ارگانیک تولید کنه، محصولاتی بدون مواد نگهدارنده و بدون هرگونه مادۀ شیمیایی. این شرکت مفتخر هستش که غلۀ رژیمی جو دوسر رو از بهترین کارخانۀ آلمان وارد و به مشتریان ایرانی خودش عرضه می‌کنه. جو دو سر پرک این شرکت در سه نوع درشت، خرد شده و مخصوص صبحانه و کودک در بسته‌بندی‌های ۲۰۰ گرمی در قفسۀ روکولند قرار گرفته. حالا شاید از خودتون بپرسید که جو دوسر چیه و چه خواصی داره، نظرتون رو جلب می‌کنیم به توضیحات کارشناسان تغذیه دربارۀ این مادۀ غذایی پر ارزش:
«جو دوسر در مقایسه با دیگر غلات، از ارزش غذایی بالایی برای انسان برخوردار است و از نظر چربی و پروتئین، بسیار غنی است. قسمت اعظم جو ذخیره شده، به مصرف خوراک دام می‌رسد؛ ولی توجهات اخیر به فیبر موجود در جو دوسر، کاربرد انسانی آن را نیز افزایش داده است. جو دوسر طبع سرد و طبیعت خشکی دارد و سرشار از مواد قندی و ازوته همچنین پروتئین، چربی، فسفر، آهن و کلسیم و منبع مناسبی از ویتامین‌های گروه آ و ب است.»
امیدواریم که توضیحاتمون در مورد جو دوسر کافی بوده باشه و شما دوست عزیز نسبت به این محصول اطلاعات خوبی کسب کرده باشید. در مورد موز و خواص اون هم که بارها در منابع مختلف توضیح داده شده و می‌دونیم که منبعی سرشار از پتاسیم، فسفر، کلسیم و ... است که از قدیم‌الایام مصرف دارویی هم داشته و احتمالاً قدیمی‌ترین میوه‌ای که بشر کشت کرده موز هستش. موز خشک‌شده یک عصرانۀ بسیار مناسب برای بچه‌هاست. این مادۀ غذایی انرژی مورد نیازشون رو تأمین می‌کنه نه چربی رو، بر خلاف یک نان شکلاتی که سرشار از چربی و فاقد املاح معدنیه. روکولند افتخار می‌کنه که مروج محصولات طبیعی و ارگانیکه و در جهت سلامت جامعۀ ایران عزیزمون حرکت می‌کنه.