بستنی باقلوا (شیری وانیلی با باقلوا ) 650 گرمی کاله

تولیدکننده: کاله
13,000 تومان
11,700 تومان

عوارض ناشی از کمبود ویتامین D و کلسیم از جمله علایم واضحی است که در اسکلت استخوانی و سیستم های ارتباطی سلولی ایجاد می شود. بسته نشدن و یا مستحکم نشدن غضروف ها از جمله عوارض ناشی از این کمبودها است. شیر با داشتن ویتامین D و کلسیم یکی از مغذی ترین و ارزشمند ترین غذاها به حساب می آید.

شیر ترکیبی از انواع پروتئین ها، چربی، قند لاکتوز، ویتامین ها و املاحی مانند کلسیم و فسفر است. بدلیل وجود کلسیم و پروتئین فراوان، این ماده خوراکی سفید رنگ برای ساختن ماهیچه ها بسیار مفید است و مصرف یک لیوان در شیر درصد بالایی از نیاز روزانه به مواد مغذی و مواد معدنی را تامین می کند.

وانیل از دیدگاه طب سنتی تاثیرات مطلوبی بر روی سیستم عصبی و مغز دارد زیرا این ماده گیاهی در انسان موجب کاهش ترس شده و افسردگی را از بین برده و یا کاهش می دهد ضمن اینکه این ماده دارای آنتی اکسیدانی بوده و با رادیکال های آزاد بدن مبارزه کرده و از بروز سرطان نیز پیشگیری می کند.

باقلوا گونه ای شیرینی است که در بسیاری از کشورها امروزه تولید می شود و این محصول در شکل های مختلف لوزی، مربعی، لوله ای و در طعم های پسته ای، بادامی، نارگیلی و ... به فروش می رسد.

بستنی باقلوا شیری وانیلی بوده که به همراه باقلوا است و این بستنی یکی از خوشمزه ترین و لذیذ ترین میان وعده ها به شمار می آید.

شرایط نگهداری :

این بستنی در بسته بندی 650 گرمی را برای جلوگیری از سفت شدن و یا ذوب شدن باید در فریزر و دمای مناسب نگهداری کرد.

ارزش غذایی (در هر 100 گرم) :

انرژی : 235 کیلو کالری

چربی : 13 گرم

پروتئین : 4 گرم

کربوهیدرات : 25.5 گرم

اسیدهای چرب ترانس : 0 گرم

کلسترول : 0 میلی گرم