کالا موجود نمی باشد

برگه هلو 200 گرمی تواضع اصل

تولیدکننده: تواضع اصل
20,000 تومان

هلو میوه ای بسیار خوشمزه است و دارای طبیعت سرد می باشد و این میوه کالری کم و خواص زیادی دارد.

هلو سرشار از ویتامین ها به ویژه ویتامین A، ویتامین B1 و B2 می باشد که بیشتر این ویتامین ها در پوست هلو قرار دارند ضمن اینکه این میوه سرشار از مواد معدنی مانند کلسیم، فسفر، آهن، پتاسیم و سدیم نیز می باشد. هلو سرشار از آنتی اکسیدان است که از اکسایش کلسترول پیشگیری می کند و به همین دلیل از گرفتگی رگ ها جلوگیری می کند.

این ماده خوراکی لذیذ، منبع فیبر به شمار می آید و نتایج بسیاری از تحقیقات نشان داده است کسانی که رژیم غذایی غنی از فیبر دارند، از سلامت نسبی بالاتر و طول عمر بیشتری برخوردار هستند چراکه این افراد مقاومت بیشتری نسبت به انواع سرطان ها، بیماری های قلبی-عروقی و ناراحتی های دستگاه گوارش را از خود نشان می دهند و باعث می شوند که قند و چربی کمتر و تندتر جذب بدن شود و موجب کاهش قند و چربی در خون خواهند شد. از دیگر خواص فیبر می توان به جذب بالای آب، تامین آب برای بدن و همچنین سیر نگه داشتن فرد در مدت طولانی اشاره کرد.

میوه های خشک سرشار از مواد مغذی مورد نیاز بدن مانند ویتامین ها، املاح و آنزیم ها هستند که به راحتی هضم می شوند و باعث تصفیه خون و پاک سازی معده و روده می گردند. برگه هلو نام یک نوع از تنقلات است که با خشک کردن تکه هایی از میوه هلو با روش های مخصوص درست می شود ضمن اینکه هلو خشک به عنوان یک ملین عمل کرده و یبوست را از بین می برد.

شرایط نگهداری :

برگه هلو باید در مکانی خنک و کاملا خشک نگهداری گردد.

ارزش غذایی (در هر 100 گرم هلو) :

انرژی : 35 کالری

آب : 88 گرم

کلسیم : 8 میلی گرم

فسفر : 17 میلی گرم

آهن : 0.5 میلی گرم

ویتامین B1 : 0.02 میلی گرم

ویتامین B2 : 0.05 میلی گرم