برنج 100% ایرانی طارم ممتاز معطر 1 کیلوگرمی گلستان

تولیدکننده: گلستان
16,950 تومان

برنج طارم یکی از بهترین و مرغوب ترین برنج ها محسوب می شود که مبدا آن مازندران است. این برنج دانه بلند، قلمی شکل و رنگ آن سفید متمایل به کرم بوده و دارای کیفیت پخت عالی و عطر بی نظیر می باشد.

خوردن برنج باعث می شود تا تری گلیسیرید کاهش پیدا کرده و در نتیجه فشارخون در سطح متعادل و وضعیت نرمال قرار بگیرد. پس کسانی که به فشار خون بالا مبتلا هستند با خوردن آن می توانند فشارخون خود را کاهش دهند.

برنج منبع عالی از ویتامین ها، مواد معدنی مانند نیاسین، ویتامین D، کلسیم، فیبر، آهن و ریبوفلاوین به حساب می آید. فیبر موجود در این ماده خوراکی به عنوان یک اسفنج عمل کرده و به راحتی و به آسانی وارد روده ها می شود. موادی که دارای فیبر هستند باعث می شوند که قند و چربی کمتر و تندتر جذب بدن شود و موجب کاهش قند و چربی در خون خواهند شد.

برنج یکی از مهم ترین مواد موجود در هر سفره‌ی یک ایرانی است پس باید در انتخاب نوع مناسب آن اهمیت زیادی به خرج داد. این ماده خوراکی علاوه بر طعم خوبش خواص زیادی را دارا می باشد و نباید از وعده های غذایی حذف شود. این محصول صد در صد ایرانی و معطر است و یک انتخاب مناسب برای استفاده در انواع وعده های غذایی به شمار می آید.

شرایط نگهداری :

بهترین شرایط برای رشد و تکثیر تخم های آفت برنج گرما و رطوبت است، پس باید این محصول را در محلی خشک و خنک نگهداری کرد. روش های مختلف دیگری از جمله اضافه کردن نمک نیز برای کاهش آفات برنج بسیار موثر می باشد.

ارزش غذایی (درهر 100 گرم) :

انرژی : 365 کیلوکالری

فیبرغذایی : 1.3 گرم

پروتئین : 7.13 گرم

چربی : 0.66 گرم

آب : 11.61 گرم

ویتامین B1 : 0.07 میلی گرم

فسفر : 115 میلی گرم

منگنز : 10 میلی گرم

کلسیم : 28 میلی گرم

آهن : 0.80 میلی گرم

اسیدهای چرب ترانس : 0 گرم

مشخصات فنی کالا
نوع طارم
نوع معطر
حجم / وزن 300 الی 1000 گرم / میلی لیتر
مبدا برند ایرانی
بسته بندی کیسه ی نایلونی