برنج هاشمی اعلاء به همراه کارت قرعه کشی ماهانه 5 کیلوگرمی کیمیا

تولیدکننده: کیمیا
82,500 تومان

برنج هاشمی از بهترین برنج‌های ایرانیه که طرف‌داران بسیار زیادی در سراسر کشور عزیزمون داره. روکولند بهتون برنج هاشمی اعلاء به همراه کارت قرعه‌کشی ماهانه 5 کیلوگرمی کیمیا رو معرفی می‌کنه؛ برنجی باکیفیت از شالی‌زارهای سرسبز گیلان، با عطر و طعمی استثنایی که البته کارت قرعه‌کشی هم به همراه خودش داره و روکولند امیدواره از برندگان این قرعه‌کشی باشید. وقتی که صحبت از خواص یک مادۀ غذایی می‌شود، باید این نکته را در نظر گرفت که نحوۀ پخت اون مادۀ غذایی و میزان مصرف اون هم مهمه. در خصوص برنج، باور کلی جامعه بر چاق‌کنندگی و مضر بودن مصرف برنج برای انواع بیماری‌ها استوار شده که صحیح نیست؛ برنج در صورت پخت صحیح و مصرف متعادل می‌تونه یکی از سالم‌ترین مواد غذایی سفرۀ ما باشه. بنا به نظر کارشناسان تغذیه برنج دارای خواص ذیل است:
«مزایای برنج برای سلامتی انسان در برگیرندۀ توانایی آن برای فراهم آوردن انرژی فوری و سریع، تنظیم و بهبود اجابت مزاج، تثبیت کردن سطح قند خون و کندتر کردن فرآیند پیری است. با این حال برنج می‌تواند منابع ضروری ویتامین B1 را نیز برای سلامت انسان فراهم آورد. سایر مزایای برنج شامل توانایی آن برای افزایش سلامت پوست، افزایش متابولیسم، کمک به هضم غذا، کاهش فشار خون، کمک به کاهش وزن، بهبود سیستم ایمنی و محافظت از بدن در برابر بیماری‌های قلبی و سرطان است».
اگر همۀ این موارد رو در کنار این مسأله بگذاریم که با خرید برنج ایرانی از اقشار زحمت‌کش کشاورز هم‌وطنمون حمایت می‌کنیم، شکی باقی نمی‌مونه که فروشگاه اینترنتی روکولند پیشنهاد خوبی برای شما مشتریان عزیز ارائه داده. امیدواریم از خرید و مصرف برنج هاشمی اعلاء کیمیا راضی باشید. هدف ما از معرفی محصولات باکیفیت و عالی داخلی، در درجۀ اول حرکت در جهت سلامت خانواده‌های عزیز ایرانیه و در درجۀ دوم حمایت از تولیدات وطن خودمون.

مشخصات فنی کالا
نوع هاشمی
حجم / وزن بیش از 1000 گرم / میلی لیتر
مبدا برند ایرانی
بسته بندی کیسه ی پارچه ای