برنج علی کاظمی 5 کیلوگرمی کیمیا

تولیدکننده: کیمیا
75,000 تومان

با جدا کردن پوستۀ برنج چیزی در حدود پنج ششم از ویتامین B موجود در اون از دست می‌ره و تنها یک ششم این ویتامین در دانۀ برنج سفید باقی می‌مونه! به همین دلیله که پزشکان تأکید دارند که برنج رو آبکش نشده و به‌صورت کته باید مصرف کرد. با این کار تمام مواد مغذی برنج رو می‌تونید نگه دارید.
یک تصور اشتباه در ارتباط با آبکش کردن برنج وجود داره و بسیاری از افراد این تصور رو دارند که با آبکش کردن برنج نشاسته موجود در اون از دست می‌ره و با این ترفند می‌تونند جلوی چاق‌کنندگی برنج رو بگیرند! درحالی‌که نشاستۀ موجود در برنج درواقع درون دانۀ برنج قرار داره و با آبکش کردن، به هیچ وجه صدمه‌ای نمی‌بینه و همچنان باقی می‌مونه. به همین دلیل، این تصور کاملاً اشتباهه.
برای قدکشیدن بهتر برنج می‌تونید موقع طبخ به اون شوک وارد کنید. به این ترتیب که زمان جوشیدن، یک لیوان آب سرد یا چند قطعه یخ به اون اضافه کنید. در صورتی که تمایل داشته باشید، برنج سفید و خوش‌رنگی رو برای پذیرایی آماده کنید، توصیه می‌کنیم که چند قاشق ماست به برنج در حال جوشیدن اضافه کنید. این ترفند به‌ویژه برای مواقعی کاربرد داره که مهمون داشته باشید.
اگه احیاناً به قابلمۀ غذای خودتون سر زدید و متوجه شدید برنجتون بیش از حد جوشیده و له شده، دو سه قاشق آب‌لیمو به برنج اضافه کنید و با این‌کار از وا رفتن برنج جلوگیری کنید. تمامی این ترفندها و بسیاری از ترفندهای دیگه که به انتخاب و پخت هرچه بهتر برنج کمک می‌کنند، به شما این امکان رو می‌دهند که هنر کدبانوگری خودتون رو به بهترین شکل ممکن به نمایش بگذارید.
خرید برنج علی کاظمی 5 کیلوگرمی کیمیا در همراهی با روکولند، یعنی صرفه‌جویی در زمان و هزینه، امکان خرید بیست و چهار ساعته، تحویل سریع سفارش، تنوع محصولات و بسیاری از مزایای دیگه.

شرایط نگهداری :

بهترین شرایط برای رشد و تکثیر تخم های آفت برنج گرما و رطوبت است، پس باید این محصول را در محلی خشک و خنک نگهداری کرد. روش های مختلف دیگری از جمله اضافه کردن نمک نیز برای کاهش آفات برنج بسیار موثر می باشد.

ارزش غذایی (در هر 100 گرم) :

انرژی : 130 کیلوکالری

چربی کل : 0.3 گرم

کلسترول : 0 گرم

سدیم : 1 میلی گرم

پتاسیم : 35 میلی گرم

کلسیم : 10 میلی گرم

آهن : 0.2 گرم

منیزیم : 12 میلی گرم

کربوهیدرات کل : 28 گرم

فیبرغذایی : 0.4 گرم

پروتئین : 2.7 گرم

مشخصات فنی کالا
نوع معطر
حجم / وزن بیش از 1000 گرم / میلی لیتر
مبدا برند ایرانی
بسته بندی کیسه ی پارچه ای