برنج رمضانی 2/5 کیلوگرمی کیمیا

تولیدکننده: کیمیا
27,000 تومان

همانگونه که می دانید برنج یکی از مغذی ترین و اصلی ترین غذای برنامه غذایی هر فرد را تشکیل می دهد و علاوه بر طعم بی نظیرش خواص زیادی را نیز دارا می باشد.

مصرف برنج مقاومت بدن را نسبت به انسولین افزایش می دهد و برای مبتلایان به بیماری دیابت ضرری ندارد. این محصول سریع الهضم بوده و باعث می شود تا دستگاه گوارش عملکرد خوبی داشته باشد. برنج همچنین به کاهش تری گلیسیرید و کاهش فشار خون کمک فراوانی می کند.

برنج به کاهش دادن کلسترول بد خون، افزایش کلسترول خوب خون، تثبیت کردن سطح قند خون نیز کمک می کند. کربوهیدرات پیچیده برنج در مقایسه با کربوهیدرات ساده در روده هضم و جذب آهسته تری دارد و با مصرف آن قند خون بلافاصله بالا نمی رود.

این برنج از لحاظ تغذیه ای بسیار خوش خوراک بوده و سهل الهضم است. در مراحل تولید این محصول از کم ترین میزان کودهای شیمیایی و سموم استفاده شده است و به لحاظ بهداشتی بسیار مناسب است. برنج در مقایسه با دیگر غلات، از نظر پروتئین کیفیت مناسب تری داشته و سرشار از اسیدهای آمینه ضروری برای بدن می باشد.

شرایط نگهداری :

برنج ها بدلیل داشتن مواد معدنی و مواد مغذی منبع بسیار خوبی برای رشد و تکثیر آفت ها محسوب می شوند. چون ما بطور مرتب با این محصول سر و کار داریم و از آن استفاده می کنیم پس باید برای سالم ماندن آن اهمیت زیادی قائل شویم. محل نگهداری برنج باید خشک و خنک بوده و به دور از تابش مستقیم نور آفتاب نگهداری گردد.

ارزش غذایی (در هر 100 گرم) :

انرژی : 130 کیلوکالری

چربی کل : 0.3 گرم

کلسترول : 0 گرم

سدیم : 1 میلی گرم

پتاسیم : 35 میلی گرم

کلسیم : 10 میلی گرم

آهن : 0.2 گرم

منیزیم : 12 میلی گرم

کربوهیدرات کل : 28 گرم

فیبرغذایی : 0.4 گرم

پروتئین : 2.7 گرم

مشخصات فنی کالا
نوع رمضانی
حجم / وزن بیش از 1000 گرم / میلی لیتر
مبدا برند ایرانی
بسته بندی کیسه ی پارچه ای