کالا موجود نمی باشد

برنج ایرانی طارم ممتاز ویژه (فریدون کنار) سورتینگ شده 10 کیلوگرمی کیمیا

تولیدکننده: کیمیا
150,000 تومان

فروشگاه اینترنتی روکولند به این افتخار می‌کنه که محصولات باکیفیت و سالم ایرانی رو به شما مشتریان عزیز پیشنهاد بده. برای امروز برنج ایرانی طارم ممتاز ویژه (فریدونکنار) سورتینگ شده 10 کیلوگرمی کیمیا رو بهتون معرفی می‌کنیم که از بهترین شالی‌زارهای فریدونکنار تهیه و بسته‌بندی شده و حاصل دست‌رنج شالی‌کاران زحمت‌کش مازندرانیه. واقعاً اسم برنج که از کلمه «رنج» گرفته شده، برازندۀ این محصوله؛ برای عمل‌آوری برنج تقریباً نیمی از سال وقت صرف می‌شه و علاوه بر اون، مراقبت دائم، آب فراوان، نگهداری و تلاش پایان‌ناپذیری رو طلب می‌کنه. برنج برای اولین بار در چین کشت شد و از اون‌جا به سراسر دنیا منتقل شد و امروزه نیمی از جمعیت جهان رو سیر می‌کنه. همین مسأله نشان از اهمیت این غلۀ ارزشمند داره و به ما یادآوری می‌کنه که قدر این محصول رو بدونیم. دربارۀ خواص و فواید برنج حرف زیاد زده شده؛ ما از زبان کارشناسان تغذیه، تعدادی از این خواص درمانی رو مرور می‌کنیم:
- مصرف برنج برای سلامت دستگاه گوارش مفید بوده، نسبت به سایر غلات زودهضم‌تر است. یکی از اصلی‌ترین فواید درمانی و خواص برنج کمک به درمان بیماری‌های معده و کاهش مشکلات گوارشی است.
- از خواص برنج و آب برنج برای پوست، به تعویق انداختن علائم پیری پوست و شفاف و روشن نمودن پوست است.
- به دلیل میزان بالای مواد مغذی موجود در برنج، برنج یکی از غذاهای اصلی برای رشد محسوب شده و برای کسانی که دچار سوءتغذیه هستند، بسیار مفید و ضروری است.
- برنج منبع مهمی برای تأمین انرژی موردنیاز روزانۀ افراد است. کربوهیدرات فراوان موجود در برنج منبع تأمین انرژی بوده، توسط بدن متابولیزه می‌شود و بعد از متابولیزه به انرژی قابل استفاده برای بدن تبدیل می‌شود.
همۀ این‌ها بر ارزشمندی این محصول غذایی تأکید می‌کنه. روکولند بسیار خوشحاله که با خرید محصول باکیفیت ایرانی از کشاورزان زحمت‌کش ایرانی حمایت می‌کنید و امیدواره این محصول رضایت شما رو جلب کنه.

مشخصات فنی کالا
نوع طارم
نوع فریدون کنار
حجم / وزن بیش از 1000 گرم / میلی لیتر
مبدا برند ایرانی
بسته بندی کیسه ی پارچه ای