کالا موجود نمی باشد

بادمجان دست چین 1 کیلوگرمی بندر

تعداد به طور تقریبی بین 7تا10عدد می باشد.
تولیدکننده: Rocofruit
5,500 تومان

،می باشد C A B6 B3 B2 B1بادمجان سرشار از ویتامین های

 همچنین دارای مواد معدنی مختلف شامل کلسیم،فسفر،گوگرد،منیزیم،پتاسیم،آهن،سدیم،منگنز،روی،ید،بتاکاروتن نیز هست.

بادمجان برای درمان یبوست وکاهش کلسترول مفید است، دارای ماده ای ضد تشنج است و در درمان صرع اثر بسیار خوبی دارد و بهدلیل داشتن پتاسیم بالا وسدیم پایین، برای کاهش فشار خون بسیار سودمند است

نحوه نگهداری : برای نگهداری مقدار کم بادمجان، همه کاری که نیازاست انجام دهید، قرار دادن آن‌ها در یک کیسه پلاستیکی مناسب و گذاشتن در یخچال است،بادمجان‌ها با این روش تا یک هفته در یخچال تازه می‌مانند.

اگر شما مقدار زیادی بادمجان خریده‌اید که نمی‌توانید قبل از فاسدشدنشان آن‌ها را استفاده کنید، پس مجبورید که به شیوه دیگری آن‌ها را نگهداری کنید. اول‌ از همه لازم است که بادمجان‌ها را بشویید. آن‌ها را با آب سرد و یا ولرم بشویید.

مرحله بعد این است که باید با استفاده از یک چاقوی تیز دو انتهای بادمجان را ببرید. سپس پوست آن را با پوست‌کن سبزی‌ها بکنید. بادمجان را به همان روشی که موز را برش می‌دهید، قطعه‌قطعه کنید.بادمجان ها را به مدت 5 دقیقه بجوشانید و بلا فاصله بادمجان ها را درون ظرف آب یخ بریزید بعد از 5 دقیقه بادمجان ها را خارج کنید و بگذارید تا خوب خشک شوند.سپس آنهارا داخل پلاستیک فریزر قرار داده تا فریز شوند ،این عمل باعث میشه که بادمجان ها تا مدت 6 ماه حفظ شوند.

 

­­روکولند تلاش می کند،محصولاتی تازه،مرغوب و با کیفیت را برای شما فراهم آورد.در صورتی که کیفیت محصولات دریافتی در حد انتظار شما نیست،لطفا با امور مشتریان روکولند در میان بگذارید تا در سریع ترین زمان ممکن،کالای جایگزین برای شما ارسال گردد.مشتاقانه در انتظار پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.