کالا موجود نمی باشد

آدامس دراژه بدون شکر موزی 10 عددی وایت

تولیدکننده: مینو
1,000 تومان

موز همیشه از محبوب‌ترین میوه‌ها میان ایرانیان بوده است، طعم شیرین منحصر به فرد آن هرگز تکراری نمی‌شود. شرکت مینو دست به تولید آدامسی با طعم شیرین و دوست‌داشتنی موز زده است تا شما همیشه این طعم دوست‌داشتنی را در جیب خود داشته باشید.
آدامس دراژه موزی وایت بدون شکر است، به این معنی که در آن از شیرین‌کنندۀ فاقد شکر استفاده شده و کالری‌زا نیست. حالا آدامسی را تصور کنید با طعم موز که هربار قرار است برای شما یادآور شیرموز باشد. این آدامس حس شادی‌آوری به شما می‌بخشد که از جویدن چندبارۀ آن در طول روز خسته نمی‌شوید.
جالب است بدانید آدامس، این کوچولوی خوشمزه و پرطرف‌دار، برخلاف تصور افراد، خواص زیاد و باورنکردنی‌ای دارد؛ البته اگر در خوردنش زیاده‌روی نشود. جویدن آدامس باعث تقویت حافظه کوتاه‌مدت و بلندمدت می‌شود، حتی می‌تواند زیبایی شما را تحت تأثیر قرار دهد. یکی از خواص زیبایی جویدن آدامس این است که چروک صورت را باز می‌کند و دیرتر به این عارضه دچار می‌شوید. شاید به نظرتان عجیب بیاید، اما جویدن آدامس باعث حرکت ماهیچه‌هایی از صورت می‌شود که در حالت عادی بی‌حرکت هستند و فقط موقع غذا خوردن تکان می‌خورند.
آدامس دراژه بدون شکر موزی وایت در بسته‌های حاوی 10 عدد ارائه شده است که می‌توانید خرید آن را به روکولند بسپارید. در دنیای پرمشغلۀ امروز، با بالا رفتن روزافزون حجم کارهای روزانه و کم شدن زمان برای کارهایی که تأثیر بسزایی در بالا رفتن سطح موفقیت و درآمد شما دارند، دیگر وقتی برای کارهای بی‌فایده و کارهایی که هیچ تأثیری روی زندگی شما ندارند، باقی نمانده است. یکی از این کارها، خرید ملزومات خانه است که علاوه بر وقت‌گیر بودن، باعث افزایش سفرهای درون شهری، ترافیک و آلودگی هوا نیز می‌شود. روکولند با هدف آسان کردن این مشکلات ایجاد شده است تا در آرامش، خرید با لذت و مفیدی داشته باشد.

مشخصات فنی کالا
نوع دراژه
طعم موز
مبدا برند ایرانی