Sorry - this product is no longer available

آجیل رژیمی بو داده 250 گرمی تواضع اصل

تولیدکننده: تواضع اصل
14,500 تومان

کلسیم برای استحکام استخوان ها بسیار ضروری است. جالب است بدانید که منیزیم نیز برای حفظ سلامت استخوان ها هم لازم است. حدود دو سوم منیزیم بدن در استخوان ها وجود دارد. منیزیم برای تراز کردن میزان کلسیم بدن نیز مفید می باشد.

از دیگر مواد معدنی موجود در بادام هندی می توان به مس اشاره کرد. مس برای برداشتن رادیکال های آزاد مضر بدن و استفاده مفید از آهن بدن بسیار لازم است.

بادام زمینی از لخته شدن خون جلوگیری می کند و باعث تسهیل در جریان خون شده و از سکته مغزی نیز پیشگیری می کند. به دلیل وجود نیاسین در بادام زمینی، این ماده غذایی از مبتلا شدن افراد به بیماری آلزایمر جلوگیری می کند. بادام زمینی دارای آنتی اکسیدان هایی است که سلول ها را از خرابی و نابودی حفظ کرده و سیستم ایمنی بدن را نیز تقویت می کند. بادام حاوی ویتامین ها و مواد معدنی مختلفی است که باعث افزایش انرژی، تقویت سلول های عصبی و متعادل کردن اشتها می شوند. ویتامین E موجود در بادام خواص آنتی اکسیدانی داشته که علاوه بر از بین بردن رادیکال های آزاد و جلوگیری از تشکیل سلول های سرطانی به سلامت پوست و پیشگیری از ایجاد چین و چروک کمک شایانی می کند.

پسته به دلیل داشتن مقدار کمی آهن، خون ساز است و برای مبتلایان به کم خونی مفید است. مصرف پسته به کاهش کلسترول بد خون کمک می کند که نتیجه آن باز ماندن شریان های بدن و انجام کامل عمل خون رسانی و راحتی انجام آن است.

شرایط نگهداری :

این محصول رژیمی باید در مکانی خشک، خنک و دور از تابش مستقیم نور خورشید قرار بگیرد. می توان آن را در دمای اتاق نیز نگهداری کرد.

ارزش غذایی :

این محصول حاوی انواع مواد معدنی مانند سدیم، پتاسیم، منیزیم، روی، مس و آهن می باشد. آجیل مخلوط حاوی فیبرغذایی می باشد که برای سلامت دستگاه گوارش بسیار موثر است.