Sorry - this product is no longer available

رب گوجه فرنگی 820 گرمی فامیلا

تولیدکننده: فامیلا
5,200 تومان

رب گوجه فرنگی به دلیل طعم دلپذیرش در انواع غذاها به عنوان چاشنی مورد استفاده قرار می‌گیرد، این محصول کارایی فراوانی داشته و توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده است.

اما خواص رب گوجه فرنگی چیست؟

لیکوپین (آنتی اکسیدان طبیعی است که رنگ گوجه فرنگی ها را نیز تامین می‌کند) موجود در گوجه فرنگی، به خصوص گوجه فرنگی پخته شده اثر قابل توجهی در جلوگیری از بروز سرطان پروستات در آقایان دارد.

گوجه فرنگی با وارد کردن مقداری سدیم در بدن، فشار خون را در حد پایین و نرمال نگه می‌دارد.

این میوه منبع ویتامین C بوده و به سیستم ایمنی بدن کمک شایانی می‌کند، این ویتامین بدن را در برابر بسیاری از بیماری ها مانند سرماخوردگی و بیماری های عفونی، حفظ کرده و تقویت می‌کنند.

اسید فولیک موجود در در گوجه فرنگی برای از بین بردن عوامل استرس زا و تولید کننده افسردگی بسیار مفید است.

یک گوجه فرنگی خوب و مرغوب گوجه فرنگی است که ناخالصی های کمتری داشته باشد، نا خالصی هایی مانند: هسته، پوسته، ذرات خارجی و سایر مواد زاید و یا هر گونه طعم یا بوی تند یا زننده و ... . رب های گوجه فرنگی معمولا از گوجه فرنگی تازه تهیه شده و بدون اضافه کردن هیچ گونه ماده نگهدارنده، عمل پاستوریزاسیون روی آن ها انجام گرفته و در قوطی ها با اندازه های مختلف در دسترس مصرف کنندگان قرار گرفته است.

پس این را به خاطر داشته باشید که همیشه از محصولات استانداردی استفاده کنیده که مجوز و پروانه بهداشتی دارند.

شرایط نگهداری:

قبل از باز کردن در رب گرجه فرنگی، سطح خارجی آن را به خوبی بشویید و سپس از آن استفاده کنید. رب های گوجه فرنگی در برابر فساد حساس بوده و زود فاسد می‌شوند، برای جلوگیری از کپک زدن آن ها بهتر است بعد از باز کردن کنسرو، رب گوجه فرنگی را درون ظرف شیشه ای در دار ریخته و نگهداری کنید.

مشخصات فنی کالا
نوع رب گوجه فرنگی
حجم / وزن 300 الی 1000 گرم / میلی لیتر
مبدا برند ایرانی
بسته بندی قوطی فلزی / پلاستیکی