کالباس گیاهی میکس (مخلوط سیزیجات) 300 گرمی نوپرو

تولیدکننده: نوپرو
9,200 تومان

ترکیبات این محصول شامل پروتئین گیاهی بافت دار (گندم)، گل کلم، فلفل دلمه، هویج، بروکلی، روغن مایع خوراکی، تخم مرغ، صمغ خوراکی، ادویه جات مانند فلفل سفید و جوز هندی، نمک خوراکی، رنگ طبیعی پاپریکا و آب می‌باشد.

بروکلی به دلیل داشتن فیبر و بتاکارون پیش ساز ویتامین A یک آنتی اکسیدان قوی به حساب می‌آید که از اثرات مخرب رادیکال های آزاد در بدن پیشگیری می‌کند و فرآیند پیری را به تاخیر می‌اندازد. کسانی به دیابت مبتلا هستند می‌توانند با خوردن این سبزی به دلیل وجود فیبر در آن از فوایدش بهره زیادی ببرند و بیماری خود را تا حدی درمان کنند.

کلسیم موجود در آن به میزان کلسیم موجود در شیر است. افرادی که دچار پوکی استخوان هستند و یا از کمبود کلسیم رنج می‌برند می‌توانند با جای دادن کلم بروکلی در برنامه غذایی خود، این کمبود را رفع کنند.

مصرف گل کلم احتمال ابتلا به انواع سرطان ها را کاهش می‌دهد و منبع فیبر رژیمی محسوب می‌شود؛ قرار دادن فیبر غذایی در برنامه غذایی باعث می‌شود تا بدن به مقدار کافی آب جذب کند و هضم غذا آسان تر شود. آنتی اکسیدان های موجود در گل کلم از ابتلا به انواع سرطان ها، بیماری های قلبی و سکته مغزی پیشگیری می‌کند، آنتی اکسیدان ها هم چنین با رادیکال های آزاد به مبارزه می‌پردازند.

شرایط نگهداری:

این محصول را باید در دمای 2 تا 4 درجه سانتی گراد نگهداری شود.

ارزش غذایی (در هر 55 گرم) :

انرژی: 93.17 کیلو کالری

قند: 0.77 گرم

چربی: 7.15 گرم

نمک: 0.47 گرم

اسید چرب ترانس: 0.21 گرم