نخود سبز منجمد 400 گرمی پمینا کاله

تولیدکننده: پمینا کاله
5,675 تومان

نخود فرنگی حاوی میزان بالای ویتامین K است که ویتامین مهمی در لخته شدن خون و نیز ساخت استخوان است. این ماده غذایی کالری کمی داشته و مصرف آن برای افرادی که قصد کاهش وزن دارند بسیار مناسب است.

نخود فرنگی یکی از مواد مغذی است که خدمت زیادی به سلامتی ما می کند و این ماده غذایی 50 درصد نیاز روزانه ما به ویتامین C را برطرف می کند. این ویتامین برای رشد و ترمیم بافت های بدن و همچنین برای ساخت کلاژن ها بسیار نیاز است زیرا کلاژن به سلامتی غضروف ها، پوست و تاندون ها کمک می کند.

وجود ویتامین C همچنین برای جذب بیشتر آهن بدن بسیار نیاز است و همان گونه که می دانید بدن ما قادر نیست این ویتامین را ذخیره کند پس باید روزانه این ویتامین را وارد برنامه غذایی خود کنید.

نخود فرنگی خام و پخته منبع خوب اسید فولیک یا همان فولات است که یک ویتامین مورد نیاز برای بدن محسوب می شود و کمبود آن در بدن باعث بروز افسردگی می شود. این محصول حاوی منگنز است که یک آنتی اکسیدان طبیعی بوده و به خنثی کردن رادیکال های آزاد و سلول های سرطانی کمک شایانی می کند.

نخود فرنگی غنی از فیبرهای غذایی است به همین دلیل برای کسانی که از یبوست رنج می برند و یا مشکلات دستگاه گوارش دارند بسیار مفید است. این محصول برای افرادی که دارای کلسترول خون بالایی هستند نیز بسیار مفید بوده و ضرری برای آن ها ندارد.

این محصول نخود سبز منجمد است که 400 گرم حجم داشته و آماده ارائه خدمات خود می باشد.

ارزش غذایی (در هر 100 گرم) :

انرژی : 81 کیلوکالری

چربی کل : 0.4 گرم

کلسترول : 0 گرم

سدیم : 5 میلی گرم

کلسیم : 25 میلی گرم

آهن : 1.5 میلی گرم

منیزیم : 33 میلی گرم

پتاسیم : 244 میلی گرم

ویتامین C : 40 میلی گرم

کربوهیدرات کل : 14 گرم

فیبرغذایی : 6 گرم

پروتئین : 5 گرم