Sorry - this product is no longer available

فیله ماهی منجمد حلوا سیاه 500 گرمی تحفه

تولیدکننده: تحفه
24,600 تومان

غذاهای دریایی دارای پروتئین بالا، چربی کم، کلسترول کم و هم چنین دارای ویتامین ها و املاح معدنی می باشند. ماهی یکی از منابع مهم برای انسان ها است به ویژه منبع خوراکی. گوشت ماهی دارای ویتامین های A، B، D، کلسیم، فسفر و آهن است. متخصصان تغذیه مصرف ماهی و قرار دادن آن در برنامه ی غذایی را به شدت توصیه می کنند.

ماهی دارای ارزش تغذیه ای بسیار بالایی است و بیشتر مواد مغذی مفید و ضروری برای انسان را به تنهایی دارا می باشد. خوشبختانه امروزه این ماده غذایی در بسیاری از سفره ها دیده می شود.

بدن ماهی حلوا سیاه، عریض و از دو پهلو فشرده می باشد. حلوا سیاه به ماهی حلوای سفید شباهت زیادی دارد و پوست آن خاکستری تیره است و گوشت آن مزه ی بسیار خوبی دارد و این ماهی طرفدار زیادی در بین مردم دارد.

این نوع ماهی، گوشتی است و تیغ ندارد به همین دلیل برای قلیه کردن، سرخ کردن و ماهی شکم پر بسیار مناسب می باشد.

اسیدهای چرب امگا 3 موجود در این نوع ماهی به بهبود عملکرد سیستم عصبی بدن کمک بسیاری می کند. این اسید از خانواده‌ی اسیدهای چرب اشباع نشده است که برای تنظیم فعالیت های بدن انسان ضروری هستند. مطالعات بسیاری نشان داده است که امگا 3 باعث کاهش التهاب شده و در نتیجه ریسک بیماری های مزمنی مانند بیماری های قلبی-عروقی را کاهش می دهد.

شرایط نگهداری :

بهترین مکان برای نگهداری ماهی فریزر است. با فریز کردن آن ها می توانید برای مدتی این محصول را تازه نگه دارید.

ارزش غذایی :

این ماهی، حاوی انواع مواد معدنی است و از اسیدهای چرب امگا 3 تشکیل شده است.