فیله ماهی منجمد تیلاپیا 600 گرمی تحفه

تولیدکننده: تحفه
22,400 تومان

ماهی ماده غذایی مفیدی است که خوشبختانه در بسیاری از مناطق کشورمان یافت می شود. ماهی دارای ارزش تغذیه ای بسیار بالایی است و بیشتر مواد مغذی مفید و ضروری برای انسان را به تنهایی دارا می باشد.

خاصیتی که ماهی را از دیگر فرآورده های گوشتی متمایز می کند، نوع چربی موجود در آن است. این ماده خوراکی از اسیدهای چرب اشباع نشده به نام امگا 3 تشکیل شده است که اثرات بسیار مهمی را در سلامت انسان به عهده دارد. امگا 3 در پیشگیری از بیماری ها و کنترل به بهبود اختلالات و عوارض ها، نقش مهمی را بر عهده دارد.

ماهی یکی از منابع خوب پروتئین محسوب می شود. این پروتئین به گونه ای است که به راحتی توسط دستگاه گوارش هضم می شود و به طور کامل در بدن به مصرف می رسد.

ماهی منبع غنی از آهن است و همان گونه که می دانید آهن در خون سازی و حفظ مقاومت بدن در برابر میکروب ها نقش مهمی را بر عهده دارد.

تیلاپیا یکی از انواع ماهی های مختلف است که دارای بدنی مستطیلی شکل با فلس های ریز است. تیلاپیا نوعی از ماهی است که به خوبی فیله می شود و گوشت آن تیغ ندارد. بسیاری از مصرف کنندگان با وجود استخوان یا همان تیغ در لا به لای گوشت برخی از ماهیان، مشکل دارند اما لازم است بدانید که تیلاپیا کاملا بدون استخوان می باشد.

این ماهی دارای مواد معدنی مانند فسفر است که برای سلامت بدن بسیار مفید است. این ماده نه تنها استخوان ها را قوی می کند بلکه برای رشد و شکل گیری هر چه بهتر بدن مناسب بوده و از بیماری هایی مانند پوکی استخوان جلوگیری می کند.

ماهی تیلاپیا آنتی اکسیدان های فراوانی دارد. این آنتی اکسیدان ها با سرطان مبارزه کرده و از بروز بیماری های قلبی پیشگیری می کنند. هم چنین پتاسیم و اسید‌های چرب امگا 3 موجود در این ماهی به بهبود عملکرد سیستم عصبی بدن کمک بسیاری می کنند.

شرایط نگهداری :

این محصول باید در فریزر و قسمت خشک آن نگهداری شود.

ارزش غذایی :

ماهی تیلاپیا منبع خوب فسفر، کلسیم، سلنیوم، اسید‌های چرب امگا 3 و امگا 6 به شمار می آید.