Sorry - this product is no longer available

روغن مخصوص سرخ کردنی با ذرت (فیتو استرول و ویتامین ای ) 1800میلی لیتری بهار

تولیدکننده: بهار
10,200 تومان

سرخ کردن، یکی از متداول ترین و قدیمی ترین فعالیت ها در تهیه غذا است. انتخاب یک روغن مناسب در پخت غذایی سالم تاثیر به سزایی دارد.

این روغن بدون طعم و مزه بوده و ارزش غذایی بالایی دارد زیرا در برابر حرارت مقاومت بسیار بالایی دارد، بدون دود و کف می باشد و همچنین تحت گاز نیتروژن پر شده است تا زمان نگهداری آن بالا برده شود و به سرعت اکسیداسیون نشود.

بتاکارون و ویتامین E موجود در این روغن ذرت باعث حفظ سلامتی بدن و پیشگیری از برخی بیماری ها می شود. این روغن نقش مهمی در تامین اسیدهای چرب ضروری و ویتامین های E و K داشته و اثرات مفیدی بر سیستم قلبی-عروقی و همچنین سیستم ایمنی بدن دارد. این روغن منبع عالی ویتامین E است چراکه این ویتامین آنتی اکسیدان است و سلول ها را از خرابی و نابودی حفظ  کرده و سیستم ایمنی بدن را نیز تقویت می کنند ضمن اینکه این ماده غذایی خطر ابتلا به بیماری های قلبی-عروقی را تا حد زیادی کاهش می دهد.

روغن ذرت حاوی 56-54 درصد اسید چرب امگا 6 می باشد که به متعادل کردن عملکرد امگا 3 کمک کرده و فعال کننده گیرنده های دارویی در دیواره سلول های بدن به شمار می آید. بارزترین ویژگی این محصول داشتن ویتامین E است که خود خواص بسیاری داشته و از بروز بیماری های زیادی جلوگیری می کند.

شرایط نگهداری :

مدت زمان نگهداری این روغن 12 تا 14 ماه است و نسبت به بقیه روغن ها پایداری بیشتری دارد به شرطی که در مکانی سرد، خشک و به دور از تابش مستقیم نور خورشید قرار بگیرد.

ارزش غذایی (در هر 100 گرم) :

انرژی : 900 کیلوکالری

کلسترول : 0 گرم

اسیدهای چرب اشباع : 14-13 گرم

اسید اولئیک (امگا9) : 30-28 گرم

اسید لینولنیک (امگا3) : 1.5-0.8 گرم

اسید لینولئیک (امگا6) : 56-54 گرم

مشخصات فنی کالا
نوع روغن مایع
نوع ذرت
حجم / وزن بیش از 1000 گرم / میلی لیتر
مبدا برند ایرانی
بسته بندی بطری پلاستیکی
مناسب برای سرخ کردنی