Sorry - this product is no longer available

روغن زیتون با بو ممتاز فرابکر 750 میلی لیتری Carbonell

تولیدکننده: Carbonell
52,000 تومان
49,500 تومان

روغن زیتون به دلیل داشتن چربی های غیراشباع یکی از سالم ترین روغن ها به شمار می‌آید؛ این ماده خوراکی موجب کاهش خطر ابتلا به بیماری های قلبی می‌شود.

تحقیقات بسیاری نشان داده است که مصرف روزانه 2 قاشق روغن زیتون به علت وجود مقادیر بالای اسید اولئیک( امگا9) خطر ابتلا به بیماری های قلبی را کاهش می‌دهد؛ امگا9 از اسیدهای چرب اشباع نشده است و همان گونه که می‌دانید افراد باید بیشتر انرژی خود را از اسیدهای اشباع نشده به دست آورند که مفید تر از انواع اشباع شده آن ها است.

روغن زیتون به دلیل مواد مغذی و ویتامین هایی که در خود دارد می‌تواند به سلامت، شادابی و زیبایی موها کمک شایانی انجام دهد. پس با استفاده از این روغن نه تنها سلامت بدن خود را تضمین خواهید کرد بلکه به رشد و سلامت موهای خود نیز کمک بزرگی می‌کنید.

روغن زیتون های فرابکریکی ازانواع این روغن است که بسیار مرغوب می‌باشد؛ در فرآیند تولید این روغن از هیچ گونه حرارتی استفاده نمی‌شود. اسیدیته این روغن زیتون بر حسب اسید اولئیک بیشتر از 8 گرم در 100 گرم نباید باشد.

روغن زیتون بکر و فرابکر تصفیه نمی‌شوند وزیون را بعد ازعملیات پرس، مستقیما مورد استفاده قرار می‌ دهند. روغن زیتون های فرابکر عطر و طعم مطلوبی دارند، بسیار دلپذیر بوده و ازبهترین وماندگارترین روغن ها به شمار می‌آید.

این محصول روغن زیتون فرابکر با بو است که در بسته بندی 750 میلی لیتری به بازار عرضه می گردد.

شرایط نگهداری:

این روغن نسبت به نور و گرما حساس است و مکان نگهداری آن باید سرد و تاریک باشد. از قرار دادن این روغن در کنار گاز نیز خوداری شود.

ارزش غذایی (در هر 100 گرم):

انرژی:884 کیلو کالری

کلسترول:0 گرم

سدیم:2 میلی گرم

اسید های چرب ترانس : 0 گرم

مشخصات فنی کالا
نوع روغن مایع
نوع زیتون
حجم / وزن 300 الی 1000 گرم / میلی لیتر
مبدا برند خارجی
بسته بندی شیشه
مناسب برای پخت و پز/سالاد