Sorry - this product is no longer available

روغن زیتون فرابکر 500 میلی لیتری Olitalia

تولیدکننده: Olitalia
30,000 تومان

زیتون دارای ارزش غذایی بسیار بالایی است. این محصول میوه روغنی بوده که به بعد از چیده شدن در مدت زمان کوتاهی روغن آن استخراج می شود. این روغن زیتون حداکثر 24 ساعت بعد از برداشت و با اولین پرس تحت سرما و بدون هیچگونه فرآیند شیمیای بوجود می آید.

روغن زیتون دارای اسیدهای چرب غیراشباع مونو و آنتی اکسیدان است که باعث طول عمر و کاهش بیماری های مرتبط با مصرف روغن های اشباع می شود.

روغن فرابکر روغنی است که دارای عطر و طعم میوه ای و بسیار دلپذیر بوده که از بهترین و ماندگارترین روغن ها به حساب می آید. در فرآیند تولید این نوع روغن، تحت هیچگونه حرارتی قرار نمی گیرد و بهترین نوع روغن به شمار می آید. در کل به روغن زیتونی بکر گفته می شود که اسیدیته آن کمتر از 0.8 درصد باشد و میزان تولید این روغن معادل 10 درصد کل تولید روغن زیتون می باشد.

فرآیند بی بو کردن باعث از دست رفتن بعضی از خواص و رنگ روغن می شود و از ارزش و مقاومت آن می کاهد، پس انواع بودار این روغن ارزش بیشتری دارد. این روغن زیتون سرشار از ویتامین هایی مانند A، E، B و K است و به کاهش تری گلسیرید، کلسترول بد خون و به بهبود عملکرد سیستم گوارش کمک شایانی می کند.

شرایط نگهداری :

روغن زیتون باید در مکانی خشک، خنک (کابینت، کمد) و به دور از نور و گرما نگهداری گردد زیرا حرارت، نور و اکسیژن ارزش غذایی روغن ها را پایین آورده و باعث تشکیل رادیکال های آزاد که خاصیت سرطان زایی دارند می شوند. همچنین از قرار دادن این محصول در کنار گاز اجتناب کنید چرا که حرارت باعث تجزیه شدن ترکیبات و سمی شدن آن می شود.

ارزش غذایی (در هر 100 گرم) :

انرژی : 884 کیلوکالری

کلسترول : 0 گرم

سدیم : 2 میلی گرم

مشخصات فنی کالا
نوع روغن مایع
نوع زیتون
حجم / وزن 300 الی 1000 گرم / میلی لیتر
مبدا برند خارجی
بسته بندی شیشه
مناسب برای پخت و پز/سالاد