رب گوجه فرنگی 800 گرمی سمیه

تولیدکننده: سمیه
5,600 تومان

گوجه فرنگی برای بسیاری از بیماری ها مفید است و سرشار از لیکوپن، بتاکارون، پتاسیم و ویتامین های A و C است؛ بسیاری از متخصصین تغذیه این میوه را ماده ای برای مبارزه با التهاب در بدن می‌دانند. اسید فولیک موجود در گوجه فرنگی برای از بین بردن عوامل استرس زا و تولید کننده افسردگی بسیار مفید است.

گوجه فرنگی دارای خواص متعددی است؛ از ابتلا به سرطان جلوگیری می‌کند، خطر سکته ی مغزی را کاهش می‌دهد، باعث خوش اندامی می‌شود و از پیری زود رس جلوگیری می‌کند.

لیکوپین نوعی آنتی اکسیدان و ترکیبی ضد سرطان و کاهنده بیماری های قلبی و پیری زود رس است که مسئول ایجاد رنگ قرمز در گوجه فرنگی است. معمولا این رنگدانه ها زمانی که در جریان فرآوری رب حرارت می‌بینند، بیشترین تاثیر را پیدا می‌کنند.

رب گوجه فرنگی همان آب گوجه فرنگی غلیظ شده می‌باشد که با پختن و کنسرو شدن آن چیزی از خواص آن کم نخواهد شد بلکه با پختن و حرارت دیدن تاثیر بیشتری در سلامت بدن دارد.

از این فرآورده می‌توان در تهیه غذا به عنوان چاشنی، رنگ و مزه فوق العاده استفاده کرد.

شرایط نگهداری:

این محصول، در بسته بندی 800 گرمی، به راحتی باز می‌شود و درب پلاستیکی آن از محصول در برابر فساد محافظت می‌کند. بهتر است که این محصول را در محیطی سرد و خشک و بعد از باز کردن درب آن، در یخچال نگهداری گردد.

ارزش غذایی (در هر 100 گرم) :

انرژی: 83.97 کیلو کالری

کربوهیدرات: 18.82 گرم

پروتئین: 3.779 میلی گرم

فسفر: 79.01 میلی گرم

کلسیم: 35 میلی گرم

مشخصات فنی کالا
نوع رب گوجه فرنگی
حجم / وزن 300 الی 1000 گرم / میلی لیتر
مبدا برند ایرانی
بسته بندی قوطی فلزی / پلاستیکی