رب گوجه فرنگی کلید دار و با در پوش پلاستیکی 800 گرمی روژین

تولیدکننده: روژین
6,300 تومان

رب گوجه فرنگی یک چاشنی بسیار مناسب برای خوش طعم و خوش عطر کردن غذاها است. این محصول منبع ویتامین C است که یک آنتی اکسیدان طبیعی محسوب شده و به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک فراوانی می کند ضمن اینکه این ویتامین از خطر ابتلا به بیماری های عفونی و سرماخوردگی نیز جلوگیری می کند.

این میوه امروزه به روش های مختلف خام و پخته مورد استفاده قرار می گیرد. لیکوپین موجود در گوجه فرنگی پخته چندین برابر مغذی تر از انواع نپخته آن بوده و اثر قابل توجهی در جلوگیری از بروز سرطان پروستات دارد.

پخته‌ی این میوه همان رب گوجه فرنگی است که در تهیه انواع غذاها مصرف زیادی داشته و طعم و رنگ دلپذیری را به غذا اضافه می کند چراکه این محصول به عنوان چاشنی در انواع غذاها استفاده می شود. این رنگدانه علاوه بر رنگ قرمز گوجه فرنگی، خواص آنتی اکسیدانی دارد. تحقیقات بسیاری نشان داده اند که رب گوجه فرنگی در مقایسه با گوجه فرنگی خام، تاثیر بیشتری از نظر قدرت آنتی اکسیدانی دارد.

گوجه فرنگی برای بسیاری از بیماری ها مفید است و سرشار از لیکوپن، بتاکارون، پتاسیم و ویتامین های A و C است. بسیاری از متخصصین تغذیه این میوه را ماده ای برای مبارزه با التهاب در بدن می دانند. اسید فولیک موجود در گوجه فرنگی برای از بین بردن عوامل استرس زا و تولید کننده افسردگی بسیار مفید است.

شرایط نگهداری :

رب های گوجه فرنگی در برابر فساد حساس بوده و زود فاسد می شوند که برای جلوگیری از کپک زدن آنها بهتر است بعد از باز کردن کنسرو، رب گوجه فرنگی را درون ظرف درب دار ریخته و نگهداری کنید. مزیت این محصول داشتن درب پلاستیکی آن است که بعد از باز کردن کنسرو می توان از آن استفاده کرد.

ارزش غذایی (30 گرم) :

انرژی : 22.5 کیلوکالری

چربی : 0.099 گرم

کربوهیدرات : 3.96 گرم

قند : 1.05 گرم

پروتئین : 1.44 گرم

نمک : 0.63 گرم

مشخصات فنی کالا
نوع رب گوجه فرنگی
حجم / وزن 300 الی 1000 گرم / میلی لیتر
مبدا برند ایرانی
بسته بندی قوطی فلزی / پلاستیکی