برنج رمضانی 5 کیلوگرمی کیمیا

تولیدکننده: کیمیا
54,000 تومان

همان گونه که می‌دانید برنج یکی از مغذی ترین و اصلی ترین غذای برنامه غذایی هر فرد را تشکیل می‌دهد و علاوه بر طعم بی نظیرش خواص زیادی را نیز دارا می‌باشد.

مصرف برنج مقاومت بدن را نسبت به انسولین افزایش می‌دهد و برای مبتلایان به بیماری دیابت ضرری ندارد. این محصول سریع الهضم بوده و باعث می‌شود تا دستگاه گوارش عملکرد خوبی داشته باشد. برنج هم چنین به کاهش تری گلیسیرید و کاهش فشار خون کمک فراوانی می‌کند.

برنج به کاهش دادن کلسترول بد خون و افزایش کلسترول خوب خون و تثبیت کردن سطح قند خون نیز کمک می‌کند، کربوهیدرات پیچیده برنج در مقایسه با کربوهیدرات ساده در روده هضم و جذب آهسته تری دارد و با مصرف آن قند خون بلافاصله بالا نمی‌رود.

این برنج از لحاظ تغذیه ای بسیار خوش خوراک بوده و سهل الهضم است، در مراحل تولید  این محصول از کم ترین میزان کود های شیمیایی و سموم استفاده شده است و به لحاظ بهداشتی بسیار مناسب است. برنج در مقایسه با دیگر غلات، از نظر پروتئین کیفیت مناسب تری داشته و سرشار از اسید های آمینه ضروری برای بدن می‌باشد.

شرایط نگهداری:

برنج ها به دلیل داشتن مواد معدنی و مواد مغذی منبع بسیار خوبی برای رشد و تکثیر آفت ها محسوب می‌شوند. چون ما به طور مرتب با این محصول سر و کار داریم و از آن استفاده می کنیم پس باید به سال ماندن آن نیز اهمیت زیادی قائل شویم. محل نگهداری برنج باید خشک و خنک بوده و به دور از تابش مستقیم نور آفتاب نگهداری گردد.

ارزش غذایی (در هر 100 گرم):

انرژی:130 کیلو کالری

چربی کل:0.3 گرم

کلسترول:0 گرم

سدیم:1 میلی گرم

پتاسیم:35 میلی گرم

کلسیم:10 میلی گرم

آهن:0.2 گرم

منیزیم:12 میلی گرم

کربوهیدرات کل:28 گرم

فیبر غذایی:0.4 گرم

پروتئین:2.7 گرم

 

مشخصات فنی کالا
نوع رمضانی
حجم / وزن بیش از 1000 گرم / میلی لیتر
مبدا برند ایرانی
بسته بندی کیسه ی پارچه ای