برنج ایرانی اعلاء فریدون کنار 5 کیلوگرمی گل کنار

تولیدکننده: گل کنار
84,500 تومان

این برنج از لحاظ تغذیه ای بسیار خوش خوراک بوده و سهل الهضم است. در مراحل تولید این محصول از کم ترین میزان کودهای شیمیایی و سموم استفاده شده است و به لحاظ بهداشتی بسیار مناسب است.

برنج یکی از مهم ترین مواد موجود در هر سفره یک ایرانی است. این ماده خوراکی علاوه بر طعم خوبش خواص زیادی را دارا می باشد که نباید از وعده های غذایی حذف شود.

برنج همچنین به کاهش دادن کلسترول بد خون، افزایش کلسترول خوب خون، تثبیت کردن سطح قند خون نیز کمک می کند. کربوهیدرات پیچیده برنج در مقایسه با کربوهیدرات ساده در روده هضم و جذب آهسته تری دارد و با مصرف آن قند خون بلافاصله بالا نمی رود.

این محصول، برنج اعلاء فریدون کنار در بسته بندی 5 کیلویی می باشد که طعم و عطر بسیار خوبی دارد. این نوع برنج خشک و سفت است به گونه ای که با جذب سریع آب به هنگام پخت، حجیم تر می شود.

شرایط نگهداری :

برنج ها بدلیل داشتن مواد معدنی و مواد مغذی منبع بسیار خوبی برای رشد و تکثیر آفت ها محسوب می شوند. چون ما بطور مرتب با این محصول سر و کار داریم و از آن استفاده می کنیم پس باید برای سالم ماندن آن نیز اهمیت زیادی قائل شویم. محل نگهداری برنج باید خشک، خنک بوده و به دور از تابش مستقیم نور آفتاب نگهداری گردد.

ارزش غذایی (در هر 100 گرم) :

انرژی : 130 کیلوکالری

چربی کل : 0.3 گرم

کلسترول : 0 گرم

سدیم : 1 میلی گرم

پتاسیم : 35 میلی گرم

کلسیم : 10 میلی گرم

آهن : 0.2 گرم

منیزیم : 12 میلی گرم

کربوهیدرات کل : 28 گرم

فیبرغذایی : 0.4 گرم

پروتئین : 2.7 گرم

اسیدهای چرب ترانس : 0 گرم

مشخصات فنی کالا
نوع فریدون کنار
حجم / وزن بیش از 1000 گرم / میلی لیتر
مبدا برند ایرانی
بسته بندی کیسه ی نایلونی